Wypożyczenie urządzenia do domowego KTG – ZuzaMed

Szkoła Rodzenia „BabyBorn”, oferuje wynajem urządzenia ZuzaMed, które umożliwia całodobowe monitorowanie tętna dziecka w okresie prenatalnym. Wyniki KTG można zapisać w pliku, który wysyła się do lekarza prowadzącego ciążę, dzięki czemu między pacjentką a lekarzem jest utrzymany stały kontakt.

Urządzenie jest polecane dla kobiet od 30 tygodnia ciąży. ZuzaMed jest certyfikowanym urządzeniem medycznym, wielkości telefonu. Jest proste w obsłudze i nie wymaga wiedzy medycznej. Samo informuje o niskim poziomie baterii czy też nieprawidłowo przylegających do ciała elektrodach.

Urządzenie samo informuje o wszelkich nieprawidłowościach w wyniku wykonanych badań. Wynik można obejrzeć w czasie rzeczywistym na ekranie komputera. Możliwy jest również zapis wyniku badania do  pliku pdf i przesłanie do lekarza prowadzącego ciążę. To bardzo skuteczna metoda na łączność między lekarzem a pacjentem i komfort psychiczny kobiety, która w każdej chwili może niepokojące sygnały skonsultować z lekarzem.

Jeszcze do niedawna, badanie KTG było możliwe do wykonania jedynie w szpitalu czy niewielu gabinetach położniczych, co wiązało się z koniecznością umówienia wizyty i stawienia się w konkretnym terminie.

Monitorowanie pracy serca dziecka, urządzeniem ZuzaMed, jest całkowicie bezpieczne, gdyż urządzenie nie emituje fal dźwiękowych w kierunku dziecka. Z tego względu, nie ma ograniczeń czasowych co do długości badania. Możesz monitorować serduszko dziecka nawet 24h na dobę.

Dla kogo ZuzaMed:

  • dla kobiet z zagrożoną ciążą;
  • dla tych, którzy chcą spać spokojnie i wiedzieć, że z dzieckiem nie dzieje się nic niepokojącego;
  • przy nieprawidłowym odczuwaniu ruchów dziecka;
  • nadciśnieniu tętniczym u mamy;
  • zespole ograniczonego wzrastania płodu.

Więcej informacji oraz szczegóły odnośnie wypożyczenia sprzętu pod telefonem: 501 920 151