Działanie szkoły rodzenia w czasie pandemii

Mamusie, wiemy jak ważne jest dla Was Zdrowie i bezpieczeństwo w tak specjalnym czasie jakim jest Ciąża.
Na chwilę obecną nasze zajęcia prowadzone są nadal w trybie STACJONARNYM Z PARTNERAMI.

W czasie zajęć zachowany jest rygor sanitarny – odpowiednia odległość między uczestnikami; sprzęt, wyposażenie, pomoce są dezynfekowane zarówno przed jak i po zajęciach. Sala jest wietrzona. Mierzona jest temperatura u uczestników kursu.

Na sali, w toaletach jak i przy wejściu do budynku są dostępne środki do dezynfekcji. Wszyscy uczestnicy i prowadzący są zobligowani do używania maseczek.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie przyszłych mam, w zajęciach mogą uczestniczyć panowie posiadający certyfikat po zaszczepeniu drugą dawką szczepionki na Covid. Dodatkowo od podania drugiej dawki musi upłynąć minimum 14 dni

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 501 920 151
Dbamy o Twój komfort i Zdrowie