Category Archive Aktualności

Wolne miejsca na październik

📢📢📢Mamusie📢📢📢 Zostały nam już tylko trzy wolne miejsca na zajęcia październikowe 📆
Przypominamy, że zajęcia startują już 6.10. Są bezpłatne, a cały cykl obejmuje 4 spotkania. Zajęcia obejmują część teoretyczną jak i praktyczną. To spotkania z położną, dietetykiem, fizjoterapeutką oraz ćwiczenia dla ciężarnych.
Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 📞 501 920 151

Wolne miejsca na wrzesień

Uwaga, pozostały ostatnie dwa miejsca na BEZPŁATNE zajęcia szkoły rodzenia we WRZEŚNIU. Start zajęć 1.09 godz. 17:00

Rezerwacja miejsce telefoniczna pod numerem: 501 920 151 Zapraszamy!

Ostatnie wolne miejsca sierpień

Mamusie! Ostatnie wolne miejsca na darmowe zajęcia szkoły rodzenia w sierpniu! Jeśli chcecie jeszcze w wakacje zakończyć kurs szkoły rodzenia, jesteście w min. 21 tygodniu ciaży, to zapraszamy do kontaktu!Nasze zajęcia to małe grupy, klimatyzowana sala, doświadczeni wykładowcy i ciekawa tematyka zajęć! Zapraszamy

Telefoniczna rezerwacja miejsca: 501 920 151

Wolne miejsca na lipiec

Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc na zajęcia bezpłatnej szkoły rodzenia na lipiec. Konieczna telefoniczna rezerwacja miejsca 501 920 151

Udział w zajęciach panów

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie przyszłych mam, w zajęciach mogą uczestniczyć panowie posiadający certyfikat po zaszczepeniu drugą dawką szczepionki na Covid. Dodatkowo od podania drugiej dawki musi upłynąć minimum 14 dni.

Nowy termin czerwcowych zajęć

⏰⏰⏰Uwaga, Uwaga⏰⏰⏰W odpowiedzi na Wasze prośby i prowadzących zajęcia, ze względu na długi weekend czerwcowy, przenosimy rozpoczęcie zajęć na ?9.06 godz. 17:00?.Wszystkie zapisane panie zostały już poinformowane.Jeśli chcesz skończyć kurs szkoły rodzenia przed wakacjami ????, to ostatni dzwonek na zapisy ?!

Wolne miejsca na czerwiec

Mamusie, jeśli chcecie skończyć zajęcia szkoły rodzenia jeszcze przed wakacjami, to ostatnia chwila! Ostatnie wolne miejsca na bezpłatne, stacjonarne zajęcia szkoły rodzenia.

Start zajęć 02.06. Rezerwacja miejsc: 501 920 151. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nowe terminy zajęć kwietniowych

W związku z koniecznością zmiany miejsca prowadzenia zajęć, ulegają zmianie terminy spotkań kwietniowych.

Start nowej grupy: 14.04.2021 godz. 17:00 (zajęcia odbywają się 14, 21, 22, 28 kwietnia)

Zajęcia szkoły rodzenia kwiecień

Mamusie, z uwagi na obecną sytuacje związaną z pandemią i nowe obostrzenia, zajęcia prowadzone są w małych grupkach i obecnie niestety nie ma możliwości uczestnictwa w nich z partnerami.

Urządzenia do redukcji bólu Elle Tens 2 Body Clock

Miło nam poinformować, że na wyposażeniu naszej szkoły rodzenia są elektrostymulatory Elle Tens 2 Body Clock. To nowoczesne urządzenia, polecane przez położne, lekarzy i fizjoterapeutów, do redukcji bólu porodowego.Urządzenie można wypożyczyć w naszej szkole rodzenia. Szczegółowe informacje pod num, tel: 501 920 151.