Opieka położnej nad ciężarną w domu

kobieta w ciążyZapraszamy do skorzystania z darmowej opieki nad kobietami ciężarnymi we własnym domu. Każdej kobiecie od 21. -31. tygodnia ciąży przysługuje 1 wizyta w tygodniu położnej środowiskowej, a po 32. tygodniu do rozwiązania, są to 2 wizyty. Szczegółowe informacje o prawach kobiet ciężarnych i w połogu do darmowej opieki położnej.

Jest to szczególnie ważna opcja dla kobiet, które z powodu wskazań lekarza prowadzącego, są zmuszone do prowadzenia bardzo oszczędzającego trybu życia, z powodu zagrożenia ciąży. W takich wypadkach, nasza położna odwiedza ciężarną w domu i służy poradami oraz odpowiedziami na pytania dotyczące przebiegu ciąży, porodu, połogu czy laktacji.

Nasza położna posiada odpowiedni sprzęt, dzięki któremu możliwe jest zbadanie tętna płodu.

Wizyty położnej w pełni refundowane są przez NFZ.

Zapraszam do kontaktu ciężarne z okolic:

  • Ruczaj, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Dębniki, Podgórze Duchackie,  Kliny
  • Sułkowice, Skawina, Krzywaczka
  • Kalwaria, Mogilany, Bęczarka
  • Libertów, Opatkowice, Świątniki Górne,Włosań i Konary